Opis stanowiska pracy

• Obsługa maszyn/ustawianie maszyn zgodnie z obowiązującą w zakładzie technologią,
wymogami jakościowymi i procedurami systemowymi,
• Przezbrajanie, konserwacja i czyszczenie maszyn,
• Kontrola jakości produkowanego wyrobu.

Wymagania

• Doświadczenie w obsłudze/ustawianiu maszyn przemysłowych w ruchu ciągłym,
• Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,
• Odpowiedzialność i zaangażowanie,
• Zdolności manualne,
• Gotowość pracy w systemie trzy zmianowym.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji