Operator maszyn produkcyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Oferta:

  • Praca na 1 zmianę z wolnymi weekendami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 4700 zł brutto na start, podwyżka po zakończeniu wdrożenia
  • Ciekawa praca - różnorodne zadania m.in. ustawianie parametrów, kontrola przebiegu procesu produkcji, wprowadzanie korekt, czuwanie nad jakością produktu
  • Dobrze zorganizowany proces wdrożenia nowego pracownika
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwijające umiejętności
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Realna możliwość kontynuowania współpracy bezpośrednio z naszym Klientem
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Chęć nawiązania długotrwałej współpracy
  • Możliwość samodzielnego dojazdu do Nowej Wsi Wrocławskiej
  • Mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych - również z użyciem paneli sterujących, komputera
  • Kontrola procesu
  • Usuwanie prostych awarii
  • Udział w szkoleniach podnoszących umiejętności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials