Opis stanowiska pracy

Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową zakładu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych.

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (m.in. sitodrukarka, automat szklarski IS)
  • nadzorowanie procesu produkcyjnego maszyny
  • kontrola wskazań urządzeń automatycznych, przyrządów kontrolno-pomiarowych lub produkcyjnych
  • kontrola jakości wyrobu gotowego

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki
  • zorientowanie na wynik i jakość
  • umiejętność aktywnej pracy w zespole
  • wykształcenie mechaniczne zawodowe lub techniczne

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • nowy i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • regulaminową premię miesięczną
  • premię zależną od absencji
  • dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy
  • dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
  • świadczenia z ZFŚS

Prezentacja firmy

Zignago Vetro Polska S.A.jest wiodącym na rynku polskim producentem opak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria