Operator maszyn produkcyjnych

Strzelce Opolskie, opolskie

Kronospan

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • realizacja planu produkcji
  • zabezpieczenie dostępności materiałów niezbędnych na linii produkcyjnej
  • uczestnictwo w czynnościach przezbrajania
  • kontrola działania maszyny
  • utrzymanie linii produkcyjnej w należytej sprawności i czystości

Oferujemy:

  • długotrwałe i stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia wraz z dodatkami i nagrodami finansowymi;
  • wsparcie kolegów z pracy, którzy mają wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim cierpliwość aby Cię wdrożyć;
  • możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych;
  • pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy;
  • pakiet relokacji*

Wymagania

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym;
  • zaangażowanie oraz wytrwałość w wykonywanych obowiązkach.

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości płyt drewnopochodnych i... związanych z nimi produktów. Firma posiada ponad 30 zakładów na całym świecie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Kontrola jakości , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji