Operator maszyn produkcyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (homogenizujacych, etykietujących) w oparciu o plany produkcyjne, normy i instrukcje
  • Ustawianie parametrów maszyny produkcyjnej
  • Kontrola prawidłowości przebiegu produkcji
  • Zgłaszanie usterek technicznych
  • Dbanie o jakość produkowanych i pakowanych wyrobów

Wymagania mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych w branży spożywczej
  • Aktualne badania sanepidowskie lub gotowość do wyrobienia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • Przejrzysty program premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie karty sportowej, prywatna opieka medyczna, posiłki pracownicze za 1 zł)
  • Darmowy dojazd do pracy (z wybranych lokalizacji)

Masz pytania?
Zadzwoń, lub napis sms o treści PRACA POZNAŃ na nr 608 549 247 - oddzwonimy :)

Nr ref.: OMP/037/AMA
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials