Operator maszyn produkcyjnych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: 0013282
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  •  praca przy produkcji komponentów i złączy elektrycznych do urządzeń przemysłowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego,
  •  bieżąca kontrola jakości produktu,
  •  prace montażowe,
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu.

Oczekiwania:

  •  zdolności manualnych i wysokiej precyzji w działaniu,
  •  dobrego wzroku,
  •  umiejętności liczenia i określania tolerancji,
  •  gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14; 14-22; 22-6),
  •  dyspozycyjności, dokładności, sumienności i terminowości.

Oferta:

  •  wynagrodzenie godzinowe plus premia absencyjna,
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,
  •  pracę w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku (sporadycznie praca w soboty),
  •  zawsze terminową wypłatę,
  •  przyjazną atmosferę, dogodną lokalizację.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.