Operator maszyn produkcyjnych

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyny produkcyjnej
  • Kontrola jakości na każdym etapie pracy
  • Zgłaszanie awarii i drobne naprawy
  • Przygotowywanie produktu do wysyłki i dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wymagane CV

Oferujemy:

  • Stawka: 12,30-15,00 € brutto/h (uzależniona od doświadczenia)
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Praca w systemie 2 lub 3 zmianowym w temperaturze uzależnionej od miejsca pracy
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SFN (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)"

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy