Operator maszyn produkcyjnych

Happy People Sp. z o.o.

96-320 Mszczonów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

• zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń na zmianie

• usuwanie podstawowych usterek technicznych, zgłaszanie awarii i wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń

• reagowanie na wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń w zakresie jakości produktu

• przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony

• atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

Istnieje możliwość dojazdu do zakładu pracy busem pracowniczym, który zabiera ludzi ze Skierniewic, Żyrardowa i okolic.

Wymagania

Wymagania:

• gotowość do pracy w systemie 3–zmianowym

• chęć do pracy

• zdolności manualne

• aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Prezentacja firmy

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji