Operator maszyn produkcyjnych - z transportem pracowniczym

Gi Group Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Zadania:

- Kontrola jakości
- Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym
- Sumienność, rzetelność, zaangażowanie

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową
- Atrakcyjny system premiowy
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- Ubezpieczenie grupowe
- Karta Multisport
- Możliwość skorzystania z dowozu pracowniczego - atrakcyjna     stawka lub bezpłatnego transportu z Bielska-Białej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.