OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH / POMOCNIK OPERATORA MASZYN

ECQPack Factory

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma ECQPack Factory - Producent ekologicznych toreb papierowych poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH (do przyuczenia) lub POMOCNIK OPERATORA MASZYN (ze zdolnościami technicznymi) do obsługi maszyn składająco - sklejających torby papierowe.

Wymiar pracy: pełny etat

Wymagane kwalifikacje:

  • zdolności manualne i zmysł techniczny
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • dokładność, dbałość o precyzję i jakość
  • samodzielność i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • ukończenie technikum / studiów technicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia nowego zawodu
  • wynagrodzenie 4500 zł netto po osiągnięciu samodzielności w obsłudze maszyn

Tel. kontaktowy 32 732 16 41

Prezentacja firmy

Firma ECQ Pack Factory jest producentem wysokiej jakości toreb papierowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji