Operator maszyn produkcyjnych - pakowanie ziół

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, Venlo, zagranica

Miejsce pracy: Holandia, Venlo
Opis stanowiska:

  • Przygotowanie maszyny i miejsca pracy
  • Ustawienie parametrów maszyny
  • Obsługa maszyny pakującej/zgrzewającej opakowania
  • Ścisła współpraca z pozostałymi osobami/działami
  • Kontrola jakości na każdym etapie pracy
Wymagania:

  • Wymagana znajomość języka angielskiego min. w stopniu średniozaawansowanym
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:

  • Stawka: 13,00€ brutto/h
  • Dodatki: 17,5%-42,5%
  • Praca na dwie zmiany w temperaturze ok. 10°C
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich
  • Brak stawki wiekowej
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)"

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy