Operator maszyn produkcyjnych k/m

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 13 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach.

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

obsługa maszyn i urządzeń;

załadunek i rozładunek maszyny;

kontrola w toku produkcji;

wstrzymywanie produkcji w przypadku zauważenia niezgodności i odstępstw.

Wymagania:

chęć do pracy i zdobywania wiedzy z zakresu obsługi maszyn;

umiejętność czytania zleceń produkcyjnych;

dobra organizacja pracy własnej;

umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego;

wynagrodzenie zasadnicze + premie + dodatki;

praca w Toruniu;

możliwość zdobycia uprawnień UDT;

praca w dobrej atmosferze.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.