Operator maszyn produkcyjnych i pakowaczka - 14 euro brutto/h + darmowe zakwaterowanie - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wingene, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Wingene, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora maszyn produkcyjnych oraz osoby pakującej produkty dla belgijskiej firmy z branży przemysłowej.

Opis stanowiska:

Jako operator maszyn produkcyjnych będziesz odpowiadał za obsługę wtryskarki

Do zadań pakowaczki będzie należeć pakowanie plastikowych produktów produkowanych na terenie zakładu.

Jeśli posiadacie:

  • podstawową znajomość języka niderlandzkiego
  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych/pakowaczki
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, motywację do pracy
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • możliwość wyjazdu własnym autem (mile widziane)

Jeśli chcecie zyskać:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (warunki polsko – belgijskie)
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14 euro brutto/h
  • nadgodziny płatne 150 % stawki podstawowej – 21 euro brutto/h
  • czeki żywieniowe w wysokości 6 euro brutto za przepracowany dzień
  • darmowe zakwaterowanie oferowane przez pracodawcę
  • dodatkowe benefity w postaci karty paliowej, opieki medycznej, trzynastej pensji
  • zastrzyk gotówki w kwocie 100 euro brutto miesięcznie za wyjazd własnym samochodem
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Nie czekajcie i aplikujcie juz dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy