ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn produkcyjnych - BEZ DOŚWIADCZENIA

Miejsce pracy: Teodory, Łask, Pabianice, Zduńska Wola, Bełchatów, Łódź, Zelów, Karsznice, Szadek, Buczek

OFERTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Praca w stabilnej firmie o silnej pozycji na rynku
  • Przeszkolenie i nauka od podstaw

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn na produkcji - mile widziane
  • Jeśli nie masz doświadczenia na produkcji lub dopiero skończyłeś szkołę i szukasz swojej pierwszej pracy - aplikuj - szukamy Ciebie również
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Punktualność, dyspozycyjność, samodzielność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole

ZADANIA:

  • Obsługa maszyn (np. transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych)
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
  • Usuwanie drobnych awarii

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Teodory k. Łasku. Nr ref. TEO/037/IDŁ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials