Operator Maszyn - Produkcja

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Opole

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Praca na stałe, umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Terminowe realizowanie harmonogramu produkcji
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dbanie o stanowisko pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Chęć podjęcia pracy na stałe

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 2500 PLN brutto + premia miesiączna
  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez firmę
  • Kartkę Multisport
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Pracę w przyjaznym środowisku