Operator maszyn-produkcja elementów metalowych(Belgia)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy , zakładu prefabrykacji, poszukujemy osób na stonowisko:

Operator maszyn do produkcji siatki zbrojeniowej/zgrzewanej.

Obowiązki:
Obsługa maszyny
Ustawianie parametrów maszyny (grubość drutu, punkt zgrzewu)
Motywacja i wytrwałość są bardziej cenione niż doświadczenie
Praca na dwie zmiany ( 6rano-14 oraz od 15- 1 w nocy)
Firma zapewnia pełne szkolenie
Konieczna min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wymagania:
Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Wykształcenie w kierunku budowlanym
Dobry stan zdrowia
Motywacja, punktualność, precyzja
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Oferujemy:
W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Wynagrodzenie 14.50 € brutto/hdodatki do pracy w trybie zmianowym + kupon żwynościowy
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72€ / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premia na zakończenie roku - 8, 33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15, 38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.