OPERATOR MASZYN PRODUCENT MATERIAŁÓW ETYKIETOWYCH

InterKadra Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Operator Maszyn

(Producent Materiałów Etykietowych)

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, Nowa Wieś Wrocławska
Nr ref: OMRFC/1015/NW/BP

Zadania:

• obsługa maszyn produkujących wyroby papierowe i foliowe oraz laminat

• dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów

• dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

• obsługa urządzeń sterowanych przez panel dotykowy

Oczekiwania:

• doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych

• wykształcenie techniczne (mile widziane)

• wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna

• zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

• dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym

• wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (nasz Klient to Firma z kapitałem skandynawskim)

• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta)

• wynagrodzenie min. 3300 brutto/mc (po okresie szkoleniowym ok. 6 miesięcy - możliwość podwyżki oraz dodatkowych premii)

• dodatkowe ubezpieczenie na życie

• stabilność zatrudnienia oraz bardzo wysoka kultura pracy

• dojazd do miejsca pracy z Wrocławia linią komunikacji podmiejskiej nr 507 (Plac Legionów - ul. Grabiszyńska - Muchobór Wielki - Smolec - Mokronos Górny - Mokronos Dolny - Prologis Park Wrocław V) oraz linią 602

Dlaczego właśnie Interkadra?

Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Odwiedź nas w jednym z 16 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski! Nasi Konsultanci pomogą Ci zadbać o Twoją ścieżkę kariery.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.