ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn – prasa krawędziowa

Miejsce pracy: Nadarzyn, Rusiec, Młochów, Pruszków, Warszawa, Piaseczno, Żyrardów, Mszczonów, Urzut, Raszyn, Janki

Miejsce pracy: Rusiec

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - bezpośrednio w strukturach firmy
  • Praca w systemie zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Opieka konsultanta Manpower
  • Benefity Premium (dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna)

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi maszyn SAFAN DARLEY, AMADA,TRUMPF - mile widziana

Zadania:

  • Obsługa prasy krawędziowej
  • Przezbrajanie maszyn pod konkretne procesy produkcyjne
  • Kontrola i nadzór nad procesem produkcji regałów sklepowych
  • Czytanie rysunków technicznych

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści PRASY pod numer 696 016 687 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy