ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn/ Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Skarbimierz, Brzeg, Grodków, Popielów, Przylesie

Miejsce pracy: Skarbimierz

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
  • Transport pracowniczy (Brzeg, Grodków, Popielów)
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone, paczki świątecznie, dofinansowanie wypoczynku etc.)
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Pakiet szkoleń (m.in. z zakresu metod rozwiązywania problemów)
  • Czynny udział w rozbudowie zakładu - nowa hala produkcyjna, nowe maszyny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dla zaangażowanych - realna możliwość rozwoju i awansu

Poszukujemy osób:

  • Zarówno doświadczonych, jak i bez doświadczenia
  • Zmotywowanych i odpowiedzialnych
  • Posiadających zdolności manualne
  • Gotowych do pracy w systemie 3-zmianowym

Zadania:

  • Kontrola i obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • Praca w oparciu o ściśle regulowany czas pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy