ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn/ Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Lublin, Świdnik, Trawniki, Łęczna, Piaski

Miejsce pracy: Lublin

Oferta:

  • Umowa o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie od 3500 do 4000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • Dodatkowa premia odpowiedzialnościowa ok. 1000 zł
  • Zapewniamy pełne szkolenie wdrożeniowe
  • Darmowy parking dla pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - równoważnym, również w weekendy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zadania:

  • Pomoc operatorom maszyn drukujących
  • Dbanie o sprawny przebieg procesu produkcji
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów na stanowisku pracy
  • Utrzymywanie porządku na produkcji
  • Uzupełnianie i wymiana zasobów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials