Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1

Operator maszyn/ Pracownik Produkcji

Od: Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1
Miejsce pracy: Łódź

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Obecnie do naszych fabryk w Łodzi przy ul. Kurczaki 130 i ul. Zakładowej 99 poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref. 10/ PLP/2018

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie Hutchinson;
  • Szkolenia przygotowujące do pracy oraz kompleksową opiekę doświadczonego personelu;
  • Stałe wynagrodzenie, dodatki płacowe oraz atrakcyjny system premiowania (premie frekwencyjne, grupowe i motywacyjne);
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych w tym min. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, bilety do kina;
  • Bezpłatny dojazd autobusami wynajętymi przez firmę na terenie Łodzi oraz z Łasku, Pabianic i Piotrkowa Trybunalskiego;
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnętrznego;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Zadania:

  • Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych przy prostych operacjach;
  • Współpraca z zespołem technicznym;
  • Kontrola jakości wyrobu;
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji;
  • Pakowanie wyrobu gotowego.

Wymagania:

  • Zdolności manualne;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym po 8 godzin dziennie;
  • Zaangażowanie i chęć podjęcia stałego, stabilnego zatrudnienia.