Operator Maszyn - praca stała (dwie zmiany)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza - Tworzeń, ul. Roździeńskiego

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn (piły tarczowej automatycznej, taśmowej)
  • Ustawianie parametrów
  • Cięcie długich rur na małe odcinki
  • Kontrola materiału stalowego
  • Załadunek materiału na piłę
  • Sprawdzanie materiału pod kątem tolerancji i wymiaru

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn (nie muszą być piły)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Chęć długofalowej współpracy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i trwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie - 3200 PLN brutto miesięcznie + premię kwartalną (do 1000 PLN brutto, podzieloną na dwie części zależne od ilości reklamacji i ilości dni L4)
  • Pakiet socjalny: po 3 miesiącach (po okresie próbnym): dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (172 PLN), ubezpieczenie na życie (180 PLN), Indywidualne Konto Emerytalne (150 PLN/miesiąc), dopłata do urlopu (tzw. ’wczasy pod gruszą’), kultura i rozrywka (ok. 350 PLN/rok), premie świąteczne na Wielkanoc i Boże Narodzenie, przedpłacona karta LUNCH - od pierwszego miesiąca zatrudnienia (190 PLN/miesiąc)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6:00 - 14:00 , 13:00 - 21:00
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta dotyczy pracy stałej - zatrudnienie bezpośrednio u Klienta.

Numer referencyjny: 020720/PPD/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.