Operator maszyn - praca dla każdego! - Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Jeśli ktoś poznał od podszewki termin przyjaznej rekrutacji, to właśnie my. Przesyłając nam swoje CV, możesz liczyć na:

  • Pełne wtajemniczenie – nie mamy w zwyczaju pozostawiać Kandydatów w niepewności, ignorować ich zapytań czy zapominać o przesyłaniu im informacji zwrotnych.

  • Sprawne działanie – procesy rekrutacyjne w naszej firmie przebiegają szybko, a sterty cyfrowych CV nigdy nie zalegają na naszych dyskach.

  • Pozytywną atmosferę – traktujemy Kandydatów w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być traktowani. Dzięki temu uzyskujemy doskonały wstęp dla dobrej współpracy w przyszłości.

Obecnie dla Naszego Klienta szukamy osób na stanowisko: Operator maszyn

lokalizacja: Aleksandrów łódzki

Praca dla Pań i Panów!

Nasza oferta:
  • umowa o prace tymczasową na pełen etat
  • możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • praca na 2 lub 3 zmiany
  • atrakcyjny system premiowy
  • wolne weekendy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • opieka i pomoc konsultanta
  • darmowy transport do zakładu

Zadania:
  • proste prace produkcyjne
  • praca przy maszynach

Nasze oczekiwania:
  • chęć do nauki
  • sumienność, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Aplikuj już teraz, zostawiając nam swoje dane kontaktowe oraz CV- oddzwonimy i przedstawimy szczegóły oferty!

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Darmowy transport
  • System premiowy
  • Bony Świąteczne
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.