Operator Maszyn - PRACA DLA CIEBIE!

Gi Group Sp. z o.o.

Stanowice, śląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Stanowice

ZAKRES ZADAŃ:

-zapewnienie produkcji zgodnie z obowiązującymi standardami ilościowymi i jakościowymi,
-obsługa maszyn produkcyjnych,
-dbałość o powierzone maszyny.

CZEGO OCZEKUJEMY?

-chęci i motywacji do pracy,
-ogólnej orientacji w technice motoryzacyjnej,
-precyzyjności i dokładności w wykonywanej pracy,
-dyspozycyjności,
-umiejętności pracy w zespole.

CO OFERUJEMY?

-stabilną pracę w systemie trzyzmianowym,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-otwarte i przyjazne środowisko pracy,
-możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego PZU,
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.