OPERATOR MASZYN - Praca dla Ciebie - Aleksandrów Łódzki - Aleksandrów Łódzki

Agencja Zatrudnienia KS Service

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Aleksndrowie Łódzkim, poszukujemy osób na stanowisko: Operator produkcji

Opis stanowiska:
  • dostarczanie komponentów na produkcję
  • obsługa maszyn,np. tokarek
  • utrzymywaniem ładu i porządku na stanowisku pracy
  • wsparcie procesów produkcyjnych

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • chęć do podjęcia pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym

Tylko tyle wystarczy, abyś otrzymał u nas szansę!

A jeśli dodatkowo posiadasz:
  • Wykształcenie o profilu mechanicznym, ślusarskim lub odlewniczym,
  • Doświadczenie z pracą przy maszynach: prasy, tokarki, odlewnie metali,

Zarobisz u nas jeszcze więcej!

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na 2 lub 3 zmiany
  • wynagrodzenie składające się z solidnej podstawy i wysokiej premii miesięcznej oraz atrakcyjnej 13-stej pensji
  • wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku
  • dla chętnych extra płatne nadgodziny
  • bezpłatny transport do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego

Nie zwlekaj! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

W razie wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

506 561 604

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Darmowy transport
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.