Operator maszyn - poznaj z nami nowe technologie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Chrzanów, Libiąż, Żarki, małopolskie

Miejsce pracy: Chrzanów, Libiąż, Żarki

Kluczowe obowiązki:

  • załadowanie maszyny
  • obsługa maszyn i urządzeń (wtryskarki i wkrętarki)
  • kontrola jakości wyrobów

Nasze oczekiwania:

  • min. 1 rok pracy na produkcji
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • zdolności manualne

W ofercie:

  • Możliwość podpisania umowy kodeksowej i nawiązania współpracy długofalowej
  • Cenne doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Podstawa + liczne premie
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Wynagrodzenie przyznawane indywidualne - zależy wyłącznie od Twoich umiejętności!
  • Opieka medyczna
  • Karta Sportowa
  • PZU
  • Zniżki u Partnerów biznesowych

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials