Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2019.

Operator Maszyn / Pomocnik Operatora

Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie

Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Papiery Powlekane PASACO Sp. Z o.o. jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm województwa Kujawsko – Pomorskiego

W związku z budową nowej inwestycji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN / POMOCNIK OPERATORA

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Produkowanie wyrobów zgodnych z normami jakościowymi
  • Wykonywanie wymaganych zapisów jakościowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne mechaniczne lub zawodowe
  • Poniższe rzeczy będą dodatkowym atutem:
    - uprawnienia na wózki widłowe i suwnice
    - doświadczenie w przetwórstwie materiałów prowadzonych we wstędze ( papier, folia )
  • Samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania (praca w systemie 4 brygadowym, 3 zmianowym).

W zamian oferujemy:

  • DOCELOWE WYNAGRODZENIE DO 3500 ZŁ NETTO (ZAROBKI W ZALEŻNOŚCI OD NABYTYCH UMIEJĘTNOŚCI I ZAANGAŻOWANIA W PRACY)
  • Umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet Socjalny
  • Pełne przeszkolenie

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszania dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku "Aplikuj".

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać:

  • CV / życiorys;
  • Llauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883);

PASACO to dynamicznie rozwijająca się firma o profilu produkcyjno-handlowym działająca... w branży papierniczej. Ponad 19 lat istnienia zapewniło firmie PASACO silną pozycję producenta papieru samokopiującego, silikonowanego oraz samoprzylepnego, jak również szerokiego asortymentu papierniczych produktów eksploatacyjnych. Od wielu lat firma prowadzi eksport swoich produktów do ponad 50 krajów na świecie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis