ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn/ Palacz Autoklawista

Miejsce pracy: Pabianice, Łask, Zduńska Wola

Miejsce pracy: Teodory k. Łodzi

Oferta:

  • Atrakcyjny system premiowania
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe, w tym m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna oraz kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Praca w nowoczesnym środowisku technicznym

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia energetyczne gr. II - ciepłownicze, kat. E
  • Umiejętność obsługi maszyn sterowanych komputerowo
  • Umiejętność wykonywania pomiarów
  • Mile widziane: uprawnienia do obsługi ładowarki i wózków widłowych, uprawnienia do obsługi suwnic

Zadania:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń, w tym autoklawów i kotłów parowych
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
  • Usuwanie drobnych awarii maszyn i analiza przyczyn usterek

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy