ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn pakujących

Miejsce pracy: Wrocław, Siechnice

Miejsce pracy: Siechnice

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta - umowa o pracę
  • Praca w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • Wolne weekendy
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie

Wymagania:

  • Znajomość technicznej obsługi maszyn i urządzeń
  • Wyksztalcenie techniczne - zawodowe
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • Stan zdrowia umożliwiający pracę w kontakcie z artykułami spożywczymi
  • Mile widziane doświadczenie produkcyjne i w obsłudze wózków widłowych

Zadania:

  • Obsługa zautomatyzowanych linii pakujących (Bigbagi i worki 25 kg)
  • Zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta
  • Raportowanie danych produkcyjnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy