Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator Maszyn/Оператор машини

Miejsce pracy: Poznań, Piątkowo/Podolany/Місце роботи: Познань, Piątkowo / Podolany

Nr ref.: OML/1019/POZ

Szukasz pracy na stałe na umowę o pracę?/Шукаєте постійну роботу?

Chcesz pracować w firmie, która jest rozpoznawalną marką w branży spożywczej?/Ви хочете працювати в компанії, яка є впізнаваним брендом у харчовій?

Chcesz pracować w chłodzie podczas gdy dookoła są upały?/Ви хочете працювати у холоді під час спеки?

Chcesz pracować od poniedziałku do piątku z wolnymi sobotami ../Ви хочете працювати з понеділка по п’ятницю з безкоштовними суботами ..

.. wyślij nam swoje CV :)/.. надішліть нам своє резюме :)

Oferujemy:/Ми пропонуємо:

  • UMOWĘ O PRACĘ wynagrodzenie podstawowe + premie do 10%,/ДОГОВІР НА ПРАЦІ основна зарплата + бонуси до 10%,
  • dodatkowe świadczenia świąteczne,/додаткові пільги на відпочинок,
  • obiady za 1 PLN,/обіди за 1 злоту,
  • prywatną opiekę medyczną,/приватна медична допомога,
  • dofinansowanie do karty sportowej,/співфінансування на спортивну карту,
  • dobrowolne nadgodziny (w sobotę),/добровільна понаднормова робота (у суботу),
  • dojazd z wybranych kierunków do firmy (Gniezno, Popowo, Czarnków, Oborniki, Wolsztyn, Wągrowiec, Rogoźno, Mieleszyn, Trzemeszno, Szamotuły, Pniewy, Komorniki)./доїзд з обраних напрямків до виробництав (Gniezno, Popowo, Czarnków, Oborniki, Wolsztyn, Wągrowiec, Rogoźno, Mieleszyn, Trzemeszno, Szamotuły, Pniewy, Komorniki)

Dodatkowo dla osób z zagranicy:/Додатково для людей з-за кордону:

  • wsparcie przy legalizacji pobytu,/підтримка під час легалізації перебування,
  • kursy języka polskiego./Курси польської мови.

Zakres obowiązków:/Обов'язки:

  • wytwarzanie majonezów, sosów, dodatków do sałatek, past zgodnie z recepturą,/виробництво майонезу, соусів, салатних добавок, паштетів за рецептом,
  • monitorowanie przebiegu procesu produkcyjnego,/моніторинг виробничого процесу,
  • wykonywanie pomiarów,/проведення вимірювань,
  • prowadzenie dokumentacji./облік документів.

Wymagania

Oczekujemy:/Ми очікуємо :

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym i w warunkach około 12 st. na hali,/готовність до роботи в 3-х змінній системі та в умовах близько 12 градусів на виробництві,
  • gotowość do pracy w odzieży roboczej (fartuch, czepek na włosy, maseczka na twarz),/готовність працювати в робочому одязі (фартух, шапка для волосся, маска для обличчя),
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,/заохочення до виконуваних обов'язків,
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego (osoby z zagranicy)./комунікативні знання польської мови.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji