Operator maszyn/ Оператор машин

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferta

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka zasadnicza 3500 zł brutto
  • Rozbudowany pakiet premii
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Szansa na długofalową współpracę i zatrudnienie bezpośrednio w firmie już po 6 miesiącach
  • Pakiet benefitów w ramach ManpowerPremium (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Пропозиція:

  • Працевлаштування на основі тимчасового трудового договору
  • Приваблива заробітна плата - базова ставка 3500 злотих брутто
  • Великий бонусний пакет
  • Можливість працювати понаднормово
  • Шанс на довгострокову співпрацю та працевлаштування безпосередньо у компанії лише через 6 місяців
  • Пенсійний пакет ManpowerPremium (мультиспорт карта, групове страхування, приватна медична допомога)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego - w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym i 3-zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na produkcji, przy obsłudze maszyn

Вимоги

  • Дуже добре володіння польською мовою - розмовна та письмова (необхідна умова)
  • Бажання працювати в 4-бригадній та 3-змінній системі
  • Досвід роботи у виробництві, експлуатації машин

Zadania:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC)
  • Dokonywanie kontroli detali przy użyciu narzędzi pomiarowych
  • Wprowadzanie korekt na maszynie
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego

Завдання

  • Експлуатація верстатів з цифровим управлінням (СNC)
  • Дотримання контроля деталей за допомогою вимірювальних інструментів
  • Впровадження коректування на машині
  • Дотримання виробничого процесу

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy