Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Operator Maszyn - Od zaraz

Rybnik, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie produkcji zgodnie z obowiązującymi standardami ilościowymi i jakościowymi;
  • Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Dbałość o powierzone maszyny;
  • Utrzymywanie standardów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża automotive);
  • Mile widziane doświadczenie przy spawaniu;
  • Zdolności manualne;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o globalnym zasięgu;
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy;
  • Możliwość korzystania z benefitów m.in. karty Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU.

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja