Operator maszyn obróbczych (m/k)

Trenkwalder

Racibórz, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Racibórz
Obowiązki:
  • obsługa maszyn - piły, frezarki manualne i CNC,
  • sprawdzanie poprawności działania maszyny,
  • obróbka wyrobów z węgla i grafitu,
  • ustawianie i obsługa obrabiarek CNC zgodnie z dokumentacją techniczną i technologiczną.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (mechaniczne, elektryczne, budowlane, monter, elektronik, etc.) - warunek konieczny,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze urządzeń obróbczych manualnych CNC,
  • wymagane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu "0",
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, dalmierze etc.).

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjną stawkę zasadniczą,
  • premię do 25% wynagrodzenia podstawowego,
  • dodatek do czwartej brygady 19,5%,
  • dodatek nocny, ok. 200 zł brutto miesięcznie,
  • wysokie premie świąteczne,
  • dodatek na Dzień Hutnika,
  • pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym,
  • bardzo przyjazną i rodzinną atmosferę w pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień,
  • codzienne wsparcie przełożonego i kolegów z pracy,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach naszego klienta.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Michał Szymura, tel. 605 121 248. Zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, ul. Korfantego 25/2.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy