Operator maszyn – Niemcy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Niemcy (Parchim)

Oferta:

  • Wynagrodzenie - 15,70 euro brutto na godzinę oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, porze nocnej, dodatkowych dniach wolnych
  • Praca w polskim zespole, w niemieckim oddziale firmy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (z pełnym ubezpieczeniem na terenie Niemiec)
  • Bezpłatne zakwaterowanie (mieszkanie z pełnym wyposażeniem)
  • Bezpłatny transport z Wrocławia do Parchim oraz powroty do Polski na weekendy, od piątku do niedzieli, co 3 tygodnie
  • Opieka i szkolenie stanowiskowe w języku polskim
  • Pełna pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • Praca od poniedziałku do piątku, na 2-3 zmiany

Wymagania:

  • Umiejętność czytania i pracy z rysunkiem technicznym
  • Znajomość przyrządów pomiarowych
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne

Zadania:

  • Obsługa obrabiarek CNC
  • Ustawianie parametrów i wprowadzanie korekt
  • Nadzorowanie pracy urządzeń
  • Przezbrajanie maszyn oraz wymiana narzędzi
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi
  • Kontrola jakościowa produktów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials