Operator maszyn napełniających

Zott Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Zott Polska Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w produkcji artykułów mleczarskich i zaliczana jest do liderów rynkowych w swojej branży. Nasze markowe produkty cieszą się niezmiennie dużym zaufaniem handlowców i konsumentów. Nowoczesny zakład produkcyjny, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz stosowane systemy zarządzania jakością są gwarancją naszego sukcesu. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca zapewniamy naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń.
Zott Polska sp. z o.o. poszukuje kandydata/ kandydatki do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Główne zadania:

  • obsługa maszyny i urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach,
  • dbałości o jakość wytwarzanych produktów oraz stan obsługiwanych urządzeń,
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowiska pracy,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganych w procesie produkcyjnym.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiety: medyczny, sportowy, socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.