Operator maszyn (możliwość pracy dla osób bez doświadczenia/uprawnień)

Trenkwalder

Buk, Opalenica, Nowy Tomyśl, wielkopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Buk, Opalenica, Nowy Tomyśl
Obowiązki:
  • obsługa maszyn: wtryskarki/wytłaczarki,
  • nadzorowanie procesu produkcyjnego,
  • pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych,
  • pakowanie oraz transport wyrobów,
  • możliwość zrobienia uprawnień w zakresie: obsługa wózka widłowego, żurawi oraz suwnic.

Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze, wiedza z zakresu mechaniki,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózek, żurawie lub suwnice.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • pracę dostępną dla osób bez doświadczenia oraz uprawnień,
  • bogaty pakiet benefitów (pakiet usług medycznych, świadczenia socjalne, ubezpieczenie grupowe).
Miejsce pracy: Buk (firma położona blisko stacji PKP - bezpośredni dojazd m.in z Poznania, Opalenicy, Nowego Tomyśla
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.