Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn (m/k)

Miejsce pracy: Warszowice, Żory, Jastrzębie-Zdrój
Opis stanowiska:
  • obsługa maszyn do produkcji przewodów,
  • monitorowanie i rejestracja pomiarów,
  • obsługa komputera i ekranów dotykowych,
  • prace fizyczne dotyczące przezbrojenia i obsługi maszyn.

Wymagania:
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym 8-godzinnym, (4 dni rano, 4 dni południe, 4 dni noc),
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w grupie.
Mile widziane:
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych (II WJO) oraz suwnic, żurawi.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia,
  • premia za system 4-brygadowy - 700 zł brutto miesięcznie,
  • premia kwartalna - uzależniona od realizacji wskaźników,
  • fundusz socjalny: wczasy pod gruszą,
  • karta Multisport,
  • bilety do kina,
  • ubezpieczenie AXA,
  • premie z okazji Bożego Narodzenia,
  • bony urodzinowe,
  • szkolenia (uprawnienia finansowane przez pracodawcę, UDT - wózki, suwnice; SEP itp.),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wsparcie opiekuna/przełożonego i współpracowników.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy