Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn (m/k)

Miejsce pracy: Stryków, Łódź, Łowicz
Obowiązki:
  • praca przy pakowaniu oraz obsługa maszyn pakujących - automatów,
  • wykonywanie przezbrojeń oraz prostych regulacji operatorskich,
  • realizowanie powierzonych zadań w ramach utrzymania maszyny,
  • transport bliski materiałów produkcyjnych, ręcznie i przy pomocy wózka paletowego.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne,
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
  • gotowość do pracy w systemie: 3-zmianowym (poniedziałek - piątek) zmiany 8-godzinne,
  • zdyscyplinowanie, sumienność, dokładność,
  • motywacja i zaangażowanie do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • bezpłatny transport do/z pracy dla pracowników (z Łodzi, Zgierza, Łowicza, Tomaszowa Mazowieckiego, Ozorkowa, Koluszek, Brzezin, Łęczycy, Skierniewic, Kutna, Piątku, Gostynina, Poddębic, Zduńskiej Woli),
  • możliwość korzystania z ZFŚS (gratyfikacje świąteczne, dofinansowania do wyprawek szkolno-przedszkolnych dla dzieci, pożyczki i zapomogi),
  • dodatek do pracy w godzinach nocnych (22:00-06:00),
  • darmowy pakiet medyczny Enel-med,
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,
  • ofertę sportowo-rekreacyjna na preferencyjnych warunkach z dofinansowaniem pracodawcy,
  • bezpłatną możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego,
  • stołówkę pracowniczą z posiłkami w atrakcyjnych cenach,
  • system nagradzania pracowników za aktywność i szczególne osiągnięcia,
  • Ścieżki Kariery - firmowy system szkoleń i awansów,
  • finansowy system poleceń pracowników - za polecenie pracownika otrzymasz 1000 zł brutto,
  • miejsce pracy: Stryków, Sosnowiec Pieńki.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 609 991 352.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy