Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn (m/k)

Miejsce pracy: Gołuchów, Kalisz, Ostrów Wielkopolski
Obowiązki:
  • obsługa urządzeń w obszarze linii produkcyjnej do wyciskania profili aluminiowych,
  • kontrola jakościowa produkowanych profili,
  • obsługa systemu komputerowego do raportowania produkcji.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę kat. II S - dla osób nieposiadających uprawnień zapewniamy szkolenie,
  • sumienność, systematyczność, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pierwszą umowę na okres próbny 3-miesięczny, kolejna na rok,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6),
  • gwarantowane dodatki finansowe do wynagrodzenia od początku zatrudnienia,
  • dodatkowa premia miesięczna po okresie próbnym,
  • pełne szkolenie stanowisko wraz z zapewnieniem kursu obsługi suwnicy,
  • benefity: karta Multisport, opieka zdrowotna po 6 miesiącach od zatrudnienia za 1 zł, ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.