Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY
Operator maszyn linii produkcyjnej w produkcji rur osłonowych.

W związku z nowymi planami rozwoju do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy pracownika na stanowisko: operator maszyn linii produkcyjnej w produkcji rur osłonowych.

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• produkcję wyrobów (rur osłonowych) z tworzyw sztucznych,
• maszynowe rozdrabnianie zwrotów oraz odpadów,
• magazynowanie i wydawanie wyrobów gotowych,

Oferujemy:
• pracę na pełny etat – Wrocław,
• praca na 3 zmiany-dyspozycyjność-warunek konieczny
• stabilne warunki formalno-prawne w ramach umowy o pracę,
• pracę w doświadczonym zespole,
• możliwość przyuczenia się do pracy,
• pakiet socjalny.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:
• podstawowa umiejętność obsługi maszyn i urządzeń,
• uprawnienia na wózek widłowy - mile widziane.

Prezentacja firmy

Firma z branży kolejowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji