ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn krojących/ tekstylnych

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • Możliwość wypracowania nadgodzin w soboty (płatne 100%)
  • Pikniki rodzinne, darmowe ciepłe napoje i przekąski z automatów, owoce dla pracowników
  • Dogodny dojazd komunikacją miejską
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet ManpowerPremium: dofinansowanie karty MultiSport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz prywatnej opieki medycznej Medicover

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym lub wyłącznie na zmiany nocne (22:00-6:00)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Chęć do nauki
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

Zadania:

  • Obsługa maszyn (przygotowanie maszyny, założenie materiału, zmiana ustawień, nadzór nad pracą)
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy