Operator maszyn / kontroler

Gi Group Poland S.A.

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: 43-300 Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie prac produkcyjnych związanych z obsługą maszyn przemysłowych,

- Kontrola wytwarzanych produktów,

- Usuwanie drobnych usterek,

Czego oczekujemy?

- Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym,

- Doświadczenia w pracy produkcyjnej (minimum 1 rok lub po szkole technicznej),

- Zdolności manualnych,

- Znajomości rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych.

Co oferujemy?

- Wynagrodzenie miesięczne + premie,

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwości późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,

- Dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowa opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.