ELDISY POLSKA Sp. z o.o.
Firma Eldisy Polska Sp z o.o., produkująca uszczelki gumowe dla branży motoryzacyjnej,
budowlanej i agd, poszukuje kandydatów/-tek na stanowisko:

OPERATOR MASZYN (K/M)

Od: ELDISY POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Środa Śląska (Komorniki)

Firma Eldisy Polska Sp z o.o., produkująca uszczelki gumowe dla branży motoryzacyjnej, budowlanej i agd, poszukuje kandydatów/-tek na stanowisko:

Region: dolnośląskie

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej, zgodnie z instrukcją pracy i rysunkiem technicznym,
  • dbałość o zachowanie norm ilościowych i jakościowych,
  • wypełnianie dokumentacji procesowej i raportowanie produkcji,

Jesteś osobą, której szukamy, jeśli:

  • masz doświadczenie jako pracownik produkcji,
  • lubisz pracę w zespole i szukasz stabilnej pracy,
  • wyrażasz gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (umowa bezpośrednio z firmą Eldisy),
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • przyjazną atmosferę pracy.