Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0453

Obowiązki:

PRODUKCJA PAPIEROWYCH KARTONÓW, OBSŁUGA MASZYNY GNĄCO-KLEJĄCEJ, KONFIGURACJA MASZYN NA PODSTAWIE ZAMÓWIEŃ, RUTYNOWE CZYNNOŚCI KONSERWATORSKIE MASZYN
WYMAGANIA:
WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI MASZYN GNĄCO-KLEJĄCYCH, MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, DOBRA ZANJOMOŚC JĘZYKA ANGIELSKIEGO, GODZINY PRACY OD 8-17, ZAROBKI 13,50 EURO/H (58,05 ZŁ/H), MIEJSCE PRACY: Dendermondsesteenweg 125, 9230 Wetteren, Belgia, SPOTKANIE W CELU REKRUTACJI UL. FELCZAKA 11 71-417 W SZCZECINIE

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Zawód:

  • Operator maszyn introligatorskich (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy: FELCZAKA 11, 71-417 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: BRAK

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Wynagrodzenie brutto: od 58,05 PLN

Osoba do kontaktu: Kamila Antosik

Telefon: 914254991

Email: ksobolewska@pupszczecin.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia