Operator Maszyn-Introligatornia-Katowice

HRBC GROUP SP. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów

zainteresowanych pracą jako:

Operator Maszyny

Katowice (Piotrowice - Ochojec)

Obowiązki:

  • Przygotowanie maszyny do produkcji, ustawianie parametrów,
  • Bieżąca kontrola i korekta technicznych warunków procesu produkcji,
  • Dokonywanie przezbrojeń maszyny,
  • Dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,
  • Kontrola jakości wyrobu.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie, ale jesteśmy również otwarci na inne propozycje,
  • Dajemy gwarancję po okresie próbnym zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Proponujemy atrakcyjną stawkę godzinową,
  • Dajemy możliwość nauczenia obsługi nowych maszyn,
  • U nas spotkasz się z przyjazną atmosferą w pracy,
  • Wynagrodzenie wypłacamy zawsze w terminie,
  • Jeśli jesteś osobą szukającą stałego zatrudnienia, to chcemy zostać z Tobą na dłużej,
  • Oferujemy pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany: 06:30 - 14:30 oraz 14:00 - 22:00
  • Zdolność do logicznego i analitycznego myślenia
  • Zamiłowanie do nowinek technicznych
  • Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
18,7PLN - 27PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy