Operator maszyn i urządzeń

Work Service S.A.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali,

• ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych,

• realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli,

• kontrola przebiegu procesów,

• praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością.

Wymagania:

• wykształcenie techniczne,

• doświadczenie w obróbce skrawaniem lub inne produkcyjne,

• znajomość obsługi obrabiarek CNC

• znajomość podstawowej obsługi komputera

• znajomość rysunku technicznego

• zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• systematyczność,

• gotowość do pracy w systemie II zmianowym.

Oferujemy:

• bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,

• dofinansowanie do programu sportowego,

• bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy (przystanek Ursus Niedźwiadek),

• możliwość przyuczenia do zawodu oraz dalszego rozwoju,

• premie kwartalne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.