Operator maszyn i urządzeń

AIC S.A.

Tuchom, pomorskie

AIC S.A.
AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.
AIC S.A.
Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji wymienników ciepła: montaż pakietów, obsługa celi laserowej (spawa robot, należy uruchomić program z poziomu komputera)
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Sprawdzanie jakości półproduktów oraz produktów powstających w trakcie procesu produkcji

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (brak przestojów i sezonowości)
  • Możliwość rozwoju
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.