Operator maszyn i urządzeń

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Numer ref. OMA/042/NJE

Zadania:

  • Obsługa maszyn w trybie automatycznym i półautomatycznym
  • Montaż manualny przewodów aluminiowych, gumowych i stalowo-gumowych
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Oferta:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premii
  • Zagwarantowane zakwaterowanie w Tychach w okresie szkoleniowym
  • Docelowe zatrudnienie w Toruniu

Wymagania:

  • Gotowość do odbycia odpłatnego 2-3 tygodniowego szkolenia w Tychach
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Gotowość do stałej współpracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials