Operator maszyn i urządzeń

Akcja Job

Mielec, podkarpackie

Miejsce pracy: Mielec

GRUPA AKCJA JOB

EUROPAK - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 19097

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Zakres zadań:
Obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych
Kontrolowanie jakości wytworzonego produktu
Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
Zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń
Wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń
Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji
Wykształcenie zawodowe (mile widziane techniczne)
Mile widziane "Uprawnienia SEP w eksploatacji ""E"" - na stanowisku eksploatacji w zakresie elektroenergetycznym
Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
Dokładność, sumienność, terminowość, rzetelność, umiejętność pracy w zespole
Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
Pracę w polskiej, stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie (frekwencyjna, świąteczna, za polecenia pracownicze)
Karnety na basen i siłownię
Codzienne śniadania
Możliwość nauki języka anielskiego
Pakiet medyczny LUX MED
Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Grupa Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job; dalej jako Akcja Job).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.