Operator maszyn i urządzeń

Gi Group Sp. z o.o.

Kłobuck, Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Kłobuck, Częstochowa
ZADANIA:
  • praca przy maszynach(oplatarki, nawijarki, owijarki)

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach
  • Dobra kondycja zdrowotna
  • Samodzielność i wysoka motywacja do pracy
  • Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
  • Zorientowanie na stałą pracę

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Stawka zasadnicza 2150 lub 2300 zł brutto+ bonus stały 200 zł brutto+bonus obecnościowy stały 100 zł brutto+ bonus produkcyjny stały 100 zł brutto).
Dodatkowe bonusy max. 430 zł brutto uzależnione od wyników i obecności.
• Pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie
• Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
• Dofinansowanie do posiłków na jadalni
• Bezpłatny dowóz z Koniecpola i Częstochowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.